ספורט אקדמאי

מתוך גביע הבריאות

אירועי תשע"ו וחזון העתיד 

ברכת עודד קטש מברך את הנבחרת לקראת עונת המשחקים הקרובה

סטודנטים יקרים !
מדור הספורט של אגודת הסטודנטים שהחל בשנת 2016 את פעילותו הראשונה רוקם עור וגידים. המדור שם לנגד עיניו את המשימה של קיום ותמיכה בפעילויות ספורטיבית במסגרת המכללה ומחוץ לה כמו גם הקניית כלים רלוונטים והעלאת המודעות לחשיבות בקיום אורח חיים ספורטיבי בריא ויתרונותיו.
קיום פעילות גופנית באופן סדיר טומנת בחובה יתרונות רבים במגוון רחב של אספקטים החל מהרגשה כללית טובה יותר וכלה ביכולות מנטליות משופרות. על כן, מטרתנו המרכזית הינה "להנגיש" ולהקל עליכם הסטודנטים לבצע פעילות גופנית אשר תתאים לכם ותהלום את צרכיכם זאת על ידי השגת הטבות ייחודיות לספורטאים המייצגים את המכללה וכן לאלה הנהנים מחוגי הספורט ואירועי הספורט במכללה. תקוותי היא שעל ידי קידום תחום הספורט במכללה ניתן יהיה לקדם נושאים החשובים לנו הסטודנטים במכללה: נגישות, שיוויון, ואורח חיים בריא הם רק  חלק  מאותם נושאים.

״גם המסע הכי ארוך מתחיל בצעד״ -

בשנה החולפת הקמנו נבחרת כדורסל ראשונה שייצגה בכבוד את המכללה במסגרת משחקי אס״א. וכן נפתחה מסורת ראשונה בעיר - ״גביע הבריאות״ התורם להעלאת המודעות לבריאות בקרב הקהילה שילוב סטודנטים מהמכללה האקדמית צפת במשחק מול הפקולטה לרפואה. 

לכתבות מתוך העיתונות בצפון, ניתן להיכנס בקישורים הבאים: 

 בשנהל תשע״ז מתוכנן:

1. יום ספורט ואורחות חיים
2.אירוע  ״גביע הבריאות״ בשבוע הבריאות של צפת
3.פתיחת נבחרת ייצוגית פתיחת חוגים כבסיס לענפים נוספים לשנים הבאות
4. איתור ושילוב ספורטאים מקצוענים וחובבנים למדור ספורט להמשך קיום והצלחת התוכנית.

כאמור, מחלקת הספורט הינה מיזם חדש וכפועל יוצא מכך תהליך התפתחותה הינו דינאמי ופעילויותיה מושפעות באופן ישיר מצרכי הסטודנטים מתוך נקודת המוצא כי "הסטודנט במרכז". על כן נשמח לשמוע יוזמות מעניינות, הצעות לפרוייקטים או כל הערה ו/או הארה. בנוסף, אם אתם עוסקים בפעילות ספורטיבית באופן רציני, בעלי הבנה ועניין בנושא ומעוניינים לקחת חלק בפעילות מחלקת הספורט של אגודת הסטודנטים אנו מזמינים אתכם להצטרף למסע יחד איתנו במטרה לשפר את חווית הספורט והלימודים של הסטודנטים במכללה ועל הדרך להתנסות בפעילות האגודה, לצבור נסיון משמעותי ולהכיר אנשים חדשים ואיכותיים במכללה האקדמית ובעיר צפת .

שנת לימודים פוריה , בריאות, ספורט והנאה רבה לכולם!

בברכה אלון נברו סטודנט לפיזיותרפיה.
רמ״ד ספורט.

תמונה של עומר רביע